Major Pączuro melduje! Przed nami kluczowe pozycje audio, bronione przez... JBL TUNE 290! To nie są zwykłe słuchawki, to sonicza artyleria kalibru JBL Pure Bass. Przez ponad 60 lat JBL dowodził na scenach całego świata, dostarczając precyzyjny, imponujący dźwięk. Te słuchawki to kontynuacja tradycji - potężny bas prosto do centrum dowodzenia - Twoich uszu. Przetworniki 8.7 mm to jak wyborowe jednostki specjalne, gotowe dostarczyć pełne spektrum pola bitwy dźwiękowego (20 Hz – 20 kHz) z dynamiką 102 dB. Przygotuj się na uderzenie!
Kapitan Mleczko wzywa do porządku! Na polu walki liczy się szybka reakcja i niezakłócona komunikacja. Słuchawki TUNE 290 wyposażono w jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem – to Twoje centrum dowodzenia na kablu. Muzyka gra? Jedno kliknięcie i melodia milknie, gdy nadchodzi ważny meldunek (połączenie). Odbierz połączenie w locie dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Czułość 102 dB i impedancja 16 ohm zapewniają, że każdy rozkaz i każdy ton dotrą czysto i wyraźnie, bez szumów i zakłóceń. Korpus ze stopu aluminium? Pancerna konstrukcja gotowa na trudy każdej misji, a jednocześnie lekka jak osprzęt zwiadowcy (masa 71g).
Major Pączuro na inspekcji! Nasz osprzęt musi być nie tylko skuteczny, ale też dyskretny i łatwy w transporcie. Czarne TUNE 290 to mistrzostwo kamuflażu – wtopią się w każde tło, nie przyciągając niepotrzebnej uwagi. Wyprodukowane z lekkiego stopu aluminium, są trwałe i jednocześnie lekkie, gotowe na każdą misję. Płaski przewód o długości 124,2 cm? To nieplącząca się lina desantowa, gotowa w każdej chwili do rozwinięcia, bez walki z supłami! Ich lekkość i kompaktowość sprawiają, że możesz je zabrać na każdą misję, do plecaka zwiadowcy czy kieszeni munduru. Bez zbędnego balastu, tylko czysty dźwięk i gotowość do działania. Bez plątaniny. Bez nudy.
| gtin | 6925281918742 |
|---|---|
| part_number | JBLT290BLK |
| Stan | Nowy |
| Marka | JBL |
| Model | T290 |
| EAN | 6925281918742 |
| Szerokość produktu | 6,50 cm |
| Wysokość produktu | 18,00 cm |
| Głębokość produktu | 24,00 cm |
| Waga produktu | 100,00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,150 kg |
| Kolor dominujący | czarny |
| Rodzaj słuchawek | dokanałowe |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Regulacja głośności | nie |
| Mikrofon | tak |
| Konstrukcja | zamknięta |
| Impedancja | 16 Ω |
| Długość przewodu | 1,00 m |
| Pasmo przenoszenia | 20-20000 Hz |
| Cechy dodatkowe | 8,7 mm głośników wydaje potężny bas, Aluminiowa konstrukcja, TUNE290 z dźwiękiem JBL Pure Bass, Wbudowany mikrofon |
| Załączone wyposażenie | adaptery douszne, pokrowiec - etui |
| Kod producenta | JBLT290BLK |
| Aktywne tłumienie hałasu | nie |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |