Przygotuj się na pole bitwy nowoczesnej technologii! iPhone 16 Pro Max, uzbrojony w potężny czip A18 Pro, to prawdziwy silnik napędowy Twojej jednostki bojowej. Zaprojektowany do bezwzględnego przetwarzania danych i błyskawicznych operacji taktycznych. Nowe 6-rdzeniowe CPU i 6-rdzeniowe GPU to serce tej maszyny, gwarantujące wydajność o 20% wyższą niż w poprzednich modelach Pro. Rozgrywka w grach AAA? Płynniejsza niż kiedykolwiek dzięki 2x szybszemu ray tracingowi. Zapomnij o przestojach – ten sprzęt jest zawsze gotów do akcji, nawet w najbardziej wymagających misjach. Z iPhone 16 Pro Max masz przewagę na każdym froncie!
Twoje dane to strategiczne zasoby, które wymagają maksymalnej ochrony. iPhone 16 Pro Max to forteca bezpieczeństwa, zbudowana z tytanu klasy 5 - materiału o niezrównanej wytrzymałości do masy. To pancerz nie do przebicia! Na froncie walki z uszkodzeniami stoi tarcza Ceramic Shield, a klasa IP68 zapewnia gotowość na każde warunki bojowe - deszcz, pył czy zanurzenie. Face ID to Twój niezawodny system rozpoznawania sojusznika, a nowa apka Hasła to tajny sejf na wszystkie klucze dostępu. W sytuacji kryzysowej, automatyczne wykrywanie wypadków wezwie wsparcie. Z tym smartfonem jesteś nieuchwytny i chroniony na najwyższym poziomie.
Wydajność to jedno, ale wygląd też ma znaczenie na polu walki. iPhone 16 Pro Max to precyzyjnie wykonana broń o eleganckim designie, idealny kamuflaż dla zaawansowanej technologii. Wyrafinowane wykończenie tytanu i nowe kolory sprawiają, że wyróżniasz się dyskretnie. Wyświetlacz Super Retina XDR o przekątnej 6,9 cala i rozdzielczości 2868x1320 to Twój system celowniczy wysokiej rozdzielczości - pole widzenia bez zakłóceń dzięki cieńszym ramkom. Technologia ProMotion z 120 Hz to płynność ruchów taktycznych, a jasność do 2000 nitów zapewnia doskonałą widoczność celu w każdych warunkach oświetleniowych. Ta maszyna bojowa to także dzieło sztuki inżynierskiej.
| gtin | 195949807022 |
|---|---|
| part_number | MYX33HX/A |
| Stan | Nowy |
| Marka telefonu | Apple |
| EAN | 195949807022 |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kod producenta | MYX33HX/A |
| Model telefonu | iPhone 16 Pro Max |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | szary |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 77,60 mm |
| Wysokość | 163,00 mm |
| Głębokość | 8,25 mm |
| Waga | 227,00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,407 kg |
| Przekątna ekranu | 6,90 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super Retina XDR |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2868 x 1320 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48,00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12,00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | Apple A18 Pro |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 4685 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, NavIC, QZSS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik geometryczny, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas, kompas cyfrowy, krokomierz, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | always on display, ładowanie indukcyjne, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE, WEEE |