Na polu bitwy o wydajność, iPhone 16 Pro Max to twój pancerny wóz bojowy, napędzany rewolucyjnym czipem A18 Pro. To nie tylko serce operacji, ale jednostka uderzeniowa zdolna do przełamania każdego frontu technologicznego. Zwiększona wydajność o 20% w porównaniu do poprzednika? To jak dodać turbodoładowanie do swojego arsenału. System Neural Engine przyspiesza operacje do niewyobrażalnych prędkości, a nowe GPU zapewnia grafikę w grach klasy AAA, która wgniata w fotel. Dłużej na baterii? Ten czołg operuje nawet do 4 godzin dłużej! Gotów na każdą misję, na chłodno, dzięki udoskonalonej strukturze termicznej. iPhone 16 Pro Max: gdzie moc spotyka precyzję.
Masz w ręku więcej niż smartfon – masz elitarną jednostkę zwiadowczą i system dowodzenia w jednym. iPhone 16 Pro Max wyposażony jest w Pro system aparatów, w tym nowy ultraszerokokątny 48 MP i teleobiektyw 5x. To jak mieć w kieszeni pluton snajperów, gotowych uchwycić każdy detal pola walki z chirurgiczną precyzją. Nagrywanie w Dolby Vision 4K przy 120 kl./s? To kinowa jakość w okopie! Sterowanie aparatem daje Ci władzę nad wizjerem, jak elitarnemu strzelcowi. System audio z czterema mikrofonami studyjnej jakości wyeliminuje szum tła, pozwalając Ci na czystą komunikację z polem bitwy, nawet przy silnym wietrze. iOS 18 to Twój sztab operacyjny – personalizujesz, organizujesz i zabezpieczasz swoje dane jak w najlepiej strzeżonym bunkrze.
iPhone 16 Pro Max to nie tylko siła ognia, to także twierdza nie do zdobycia. Jego konstrukcja z tytanu Grade 5 to pancerz o wytrzymałości godnej najtwardszych żołnierzy, a Ceramic Shield na przodzie to tarcza nie do przebicia. Odporność na wodę i pył (IP68) oznacza, że jest gotów na działania w każdych warunkach terenowych. Elegancki design to kamuflaż, który pozwala wtopić się w tłum, zachowując jednocześnie elitarny charakter. Strategiczne połączenia z ekosystemem Apple – Mac, Apple Watch, AirPods – tworzą zgrany oddział, działający w idealnej synchronizacji. Wykrywanie wypadków to Twój osobisty system wczesnego ostrzegania. A na koniec, ten sprzęt zbudowany jest z materiałów odzyskanych z pola bitwy, dbając o zasoby jak dobry kwatermistrz.
| gtin | 195949805882 |
|---|---|
| part_number | MYWW3HX/A |
| Stan | Nowy |
| Marka telefonu | Apple |
| EAN | 195949805882 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kod producenta | MYWW3HX/A |
| Model telefonu | iPhone 16 Pro Max |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | biały |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 77,60 mm |
| Wysokość | 163,00 mm |
| Głębokość | 8,25 mm |
| Waga | 227,00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,405 kg |
| Przekątna ekranu | 6,90 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super Retina XDR |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2868 x 1320 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48,00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12,00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | Apple A18 Pro |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 4685 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, NavIC, QZSS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik geometryczny, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas, kompas cyfrowy, krokomierz, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | always on display, ładowanie indukcyjne, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, własne gry, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | odporny na uderzenia, pyłoszczelny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |