Towarzysze broni! Oto iPhone 16 Pro Black Titanium - nasz nowy oręż w walce na cyfrowym froncie. Jego tytanowa obudowa to nie tylko maskowanie, to pancerz nie do zdarcia, lekki jak piórko, a mocny jak bunkier. Pod osłoną Ceramic Shield drzemie siła czipa A18 Pro – serce naszej machiny wojennej. Radiator z recyklingowanego aluminium dba, by maszyna pracowała na najwyższych obrotach, nie przegrzewając się nawet w najgorętszym starciu. To sprzęt, który nie zawodzi, gotów na każdą misję. IP68? To nasza pieczęć odporności na brud i wodę. Żadna pogoda nie zatrzyma oddziału Pączuro!
Kapitan Mleczko melduje gotowość! System Pro aparatów w iPhonie 16 Pro to nasze oczy na polu walki. Nowy aparat ultraszerokokątny 48 MP widzi wszystko, od makro-szczegółów wroga po całe ugrupowania. Teleobiektyw 5x z 120 mm ogniskową? To nasz snajperski celownik, pozwala na precyzyjny zwiad z bezpiecznej odległości. Sterowanie aparatem to nasze centrum dowodzenia - szybkie zmiany ustawień, blokada celu (ekspozycji i ostrości) przed ostatecznym strzałem. Nagrywajcie nasze zwycięstwa w kinowej jakości Dolby Vision 4K przy 120 kl./s! Uchwyćcie każdy moment, by przesłać go do sztabu.
Major Pączuro nadaje! Nasze patrole mogą trwać nawet 4 godziny dłużej dzięki ulepszonej baterii. Żadne zadanie nie jest za długie dla iPhone'a 16 Pro. A gdy przyjdzie czas na uzupełnienie zasobów, MagSafe naładuje sprzęt w mgnieniu oka, gotowy na kolejną akcję. Nasza łączność jest szyfrowana i bezpieczna – dzięki iOS 18 personalizujesz swój interfejs dowodzenia, chowasz wrażliwe dane i korzystasz z nowej aplikacji Hasła jak z tajnego sejfu. System wykrywania wypadków to nasze wsparcie w razie zagrożenia – automatycznie wezwie posiłki. Zgodność z Mac, Apple Watch i AirPods? To nasz zgrany oddział, gotowy do działania w pełnej synergii. Prywatność? Szyfrujemy dane jak najściślejsze meldunki. Śledzenie oczu, haptyka muzyki, skróty głosowe – to nasza adaptacja do każdych warunków, by nikt nie pozostał w tyle. Jesteśmy gotowi na wszystko!
| gtin | 195949771842 |
|---|---|
| part_number | MYNH3HX/A |
| Stan | Nowy |
| Marka telefonu | Apple |
| EAN | 195949771842 |
| Wbudowana pamięć | 256 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Kod producenta | MYNH3SX/A |
| Model telefonu | iPhone 16 Pro |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal, szkło |
| Szerokość | 71,50 mm |
| Wysokość | 149,60 mm |
| Głębokość | 8,25 mm |
| Waga | 199,00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,367 kg |
| Przekątna ekranu | 6,30 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super Retina XDR |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2622 x 1206 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48,00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12,00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | Apple A18 Pro |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 3582 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, NavIC, QZSS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik geometryczny, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas, kompas cyfrowy, krokomierz, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | always on display, ładowanie indukcyjne, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie, tethering (hot-spot) |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | A |