Przygotuj się na totalną dominację! iPhone 15 z czipem A16 Bionic to Twoje nowe centrum dowodzenia. Zaprojektowany z myślą o bezkompromisowej wydajności, ten procesor przetwarza dane z prędkością błyskawicy, zapewniając płynność działania nawet pod ostrzałem najbardziej wymagających aplikacji. To serce bestii, które nie zna lęku. Z jego wsparciem, każda operacja przebiegnie sprawnie, a bateria na cały dzień pozwoli na długie manewry bez obaw o utratę łączności.
Każda misja wymaga doskonałego rozpoznania. Nowy aparat główny 48 MP w iPhone 15 to Twoja najpotężniejsza broń w walce o idealne ujęcia. Z jego pomocą uchwycisz najdrobniejsze detale niczym snajper celujący w punkt. Photonic Engine wyostrza obraz, Tryb Noc odsłania sekrety ciemności, a udoskonalone portrety z kontrolą głębi ostrości pozwalają skupić uwagę na celu. Nagrywaj wideo 4K HDR, użyj Trybu Akcja do stabilizacji nagrań w ruchu jak prawdziwy komandos, a Tryb Filmowe nada Twoim materiałom kinowy rozmach.
W polu walki liczy się nie tylko siła, ale i wytrzymałość. iPhone 15 to prawdziwa forteca: konstrukcja z nasyconego kolorem szkła i lotniczego aluminium, wzmocniona Ceramic Shield, gwarantuje odporność na zachlapania, wodę i pył. To pancerz, który zniesie trudy każdej operacji. Złącze USB-C to uniwersalny port, który łączy Cię ze światem, a funkcje takie jak Wykrywanie wypadków (Crash Detection) i Znajdowanie dokładne (Precision Finding) to wsparcie taktyczne, którego możesz potrzebować w najmniej oczekiwanym momencie. Jesteś chroniony i zawsze w kontakcie.
| gtin | 195949036521 |
|---|---|
| part_number | MTP43PX/A |
| Stan | Nowy |
| Marka telefonu | Apple |
| EAN | 195949036521 |
| Wbudowana pamięć | 128 GB |
| Pamięć RAM | 6 GB |
| Kod producenta | MTP43PX/A |
| Model telefonu | iPhone 15 |
| Typ | Smartfon |
| Kolor | niebieski |
| Materiał | aluminium, szkło |
| Szerokość | 72,00 mm |
| Wysokość | 148,00 mm |
| Głębokość | 8,00 mm |
| Waga | 171,00 g |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,385 kg |
| Przekątna ekranu | 6,10 " |
| Rodzaj wyświetlacza | Super Retina XDR |
| Ekran dotykowy | tak |
| Gęstość pikseli | 460 ppi |
| Rozdzielczość ekranu | 2556 x 1179 px |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 48,00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12,00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, cyfrowa stabilizacja obrazu, HDR, lampa błyskowa, nagrywanie wideo, optyczna stabilizacja obrazu, panorama, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K, 720p (HD), 1080p (FullHD) |
| Procesor | Apple A16 Bionic |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| System operacyjny | iOS |
| Pojemność akumulatora | 3349 mAh |
| Typ akumulatora | litowo-jonowy |
| Slot karty pamięci | nie |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC, Wi-Fi |
| Transmisja danych | 5G |
| Nawigacja | A-GPS, BeiDou, Galileo, GLONASS, GPS, QZSS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, kompas, kompas cyfrowy, krokomierz, magnetometr, pulsometr, żyroskop |
| Złącza | USB typ C |
| Funkcje | ładowanie indukcyjne, płatności zbliżeniowe (NFC), rozpoznawanie twarzy, szybkie ładowanie |
| Funkcje w telefonach komórkowych | alarm wibracyjny, budzik, dyktafon, funkcja głośnomówiąca, kalendarz, kalkulator, książka telefoniczna, latarka, przypomnienia, zegar |
| Wyjmowana bateria | nie |
| Opcje SIM | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Cechy dodatkowe | pyłoszczelny, wodoodporny |
| Informacje o bezpieczeństwie | CE |
| Klasa efektywności energetycznej | B |