Kapitan Mleczko krzyczy, że w bitwie liczy się tylko jedno: surowa moc obliczeniowa. Procesor Apple M2 to nie jest zwykły chip – to napalm dla Twojej produktywności. Osiem rdzeni i 8 GB pamięci RAM. To serce maszyny, która nie zna litości. Zapomnij o przestojach, sierżancie. Ten 13-calowy potwór wykonuje rozkazy szybciej, niż zdążysz je wydać. Stabilna produktywność na polu walki wyznacza nowe standardy wydajności.
W okopach łączność to życie. Ten iPad Air, to jak radiostacja zaszyfrowana najwyższymi protokołami. Moduł 5G i Wi-Fi 6E to Twoja tajna sieć, umożliwiająca błyskawiczne przekazywanie danych i rozkazów. A jeśli wróg spróbuje cię namierzyć? Precyzyjny GPS i GNSS to system naprowadzania, dzięki któremu dotrzesz do każdego celu. Dodaj do tego do 9 godzin ciągłej gotowości akumulatora. Operacja trwa, dopóki cel nie zostanie osiągnięty – niezawodnie i bez konieczności odwrotu.
Każda misja wymaga doskonałej optyki. Wyświetlacz Liquid Retina 13 cali z technologią True Tone to mapa pola walki o niespotykanej dotąd czystości (2732 x 2048 pikseli). Żaden szczegół nie umknie Twojej uwadze. A do zadań zwiadowczych? Kamera 12 Mpix nagrywająca w 4K Ultra HD. To nie są zdjęcia na pamiątkę, to dowody, które pogrążą przeciwnika. Smukła obudowa w kolorze Księżycowej poświaty? To Twój luksusowy kamuflaż, idealny na każdą operację w terenie.
| gtin | 195949268717 |
|---|---|
| part_number | MV723HC/A |
| Stan | Nowy |
| Marka | Apple |
| Przekątna ekranu | 13,00 " |
| Model tabletu | iPad Air |
| Transmisja danych | 5G |
| Wbudowana pamięć | 512 GB |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| EAN | 195949268717 |
| Kod producenta | MV723HC/A |
| Kolor | złoty |
| Materiał | aluminium |
| Szerokość | 214,90 mm |
| Wysokość | 280,60 mm |
| Głębokość | 6,10 mm |
| Waga | 618,00 g |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Nawigacja | A-GPS, GLONASS, GPS |
| Czujniki | akcelerometr, barometr, czujnik światła, żyroskop |
| Złącza | USB 3.1 typ C |
| Funkcje | funkcja telefonu |
| System operacyjny | iOS |
| Rozdzielczość aparatu tylnego | 12,00 Mpx |
| Rozdzielczość aparatu przedniego | 12,00 Mpx |
| Funkcje aparatu | autofocus, HDR, nagrywanie wideo, samowyzwalacz, wykrywanie twarzy, zdjęcia seryjne, zoom |
| Rozdzielczość nagrywanych filmów | 4K |
| Akumulator | litowo-polimerowy |
| Ekran dotykowy | tak |
| Rozdzielczość ekranu (px) | 2732 x 2048 |
| Model procesora | M2 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Slot karty pamięci | nie |